Mate 10 lite warszawa tanio

Życie bez limitów

5,9-calowy wyświetlacz w Huawei Mate 10 lite to nie tylko niezwykłe możliwości ekranu, ale również elegancki, nowoczesny design. Bezramkowa obudowa i zachwycający ekran o rozdzielczości Full HD+ dają Ci jeszcze lepsze doznania przy korzystaniu z mediów społecznościowych, oglądaniu filmów, czytaniu książek czy przeglądaniu stron internetowych. Proporcja ekranu do obudowy to aż 83%. Oprócz świetnego wrażenia wizualnego pozwala to na działanie dwóch aplikacji obok siebie. 5,9-calowy ekran FullView i smukły design będą Ci towarzyszyć gdziekolwiek się znajdziesz. Delikatne linie, zaokrąglone krawędzie oraz wytrzymała jednolita obudowa tworzą wspólnie harmonijne połączenie, nadając Huawei Mate 10 lite zachwycający wygląd. To niezwykłe połączenie prostoty i elegancji w jednym smartfonie.

Mate 10 lite warszawa tanio

Wyświetlacz:IPS TFT, 5.9”, 1080 x 2160 px
Bateria: 3340 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 7.0 Nougat
Procesor: HiSilicon Kirin 659(2.36 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 16 Mpx, 2 Mpx
Drugie aparaty: 13 Mpx, 2 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, 2 x drugi aparat

Podwójny aparat

Po raz pierwszy zaprezentwano smartfon, który ma podwójny aparat zarówno w aparacie głównym, jak i przednim! Chwytaj tętniący życiem świat w przełomowy sposób dzięki 4 kamerom w HUAWEI Mate 10 lite. Wykonuj zdjęcia, nagrywaj i dziel się rezultatem z bliskimi, a wszystko to w pięknych kolorach i spektakularnej przejrzystości. W podwójnym aparacie do selfie obiektyw oferuje 13 Mpix  z przysłoną o wartości F2.0, co odpowiada za renderowanie obrazu. W tym samym czasie obiektyw 2 Mpix wychwytuje głębię obrazu. W efekcie otrzymasz piękne selfie z zapierającym dech w piersi efektem bokeh. Połączenie 16Mpix+ 2 Mpix w aparacie głównym daje niezwykłą jakość i głębię obrazu połączoną z profesjonalnym efektem bokeh. Podwójny przedni aparat w Huawei Mate 10 lite wsparty zaawansowaną technologią zapewnia Ci niezwykły efekt bokeh i lepiej doświetlone portrety wydobywające naturalne piękno fotorgafowanej osoby. Mając dobrany kadr, po prostu dotknij wybrane miejsce na ekranie, aby dostosować fokus i rozmyć tło. Zapomnij o złym świetle do zdjęcia, bo teraz masz Huawei Mate 10 lite. Samoczynna tonacja blasku i dwa poziomy jasności automatycznie dostosowują jasność zdjęcia do otaczających warunków. Wysoki współczynnik CRI imituje światło słoneczne, nadając skórze naturalną barwę. Szerokokątne oświetlenie 120 stopni zapewnia zaś lepsze doświetlenie Twojego profesjonalnego portretu.

Mate 10 lite warszawa tanio

Mate 10 lite o krok przed innymi

Wykonuj wiele działań jednocześnie i równie efektywnie. Huawei Mate 10 lite z technologią 16 nm i 8-rdzeniowym procesorem Kirin 659 zapewnia niezawodne i szybkie działanie.

Procesor Kirin od Huawei w połączeniu z EMUI OS zapewnia wysoką wydajność przy mniejszym zużyciu baterii. Bateria o mocy 3 340 mAh starczy nawet na dwa dni standardowego użytkowania.

Narysuj “S” na ekranie, aby wykonać zrzut całego artykułu lub długiego zdjęcia. Stuknij dwukrotnie kłykciem jednego palca, aby wykonać klasyczny zrzut ekranu. Stuknij dwukrotnie dwoma kłykciami, a rozpoczniesz nagrywanie tego, co dzieje się na ekranie.

Mate 10 lite warszawa tanio

Mate 10 lite
Call Now Button