Nowe perspektywy

Reno to spojrzenie na świat z zupełniej nowej perspektywy. Technologia, która stoi za Reno, wznosi rozrywkę i fotografię mobilną na nowy poziom. Pozwól Reno poszerzyć Twoje horyzonty.

Wyjątkowe odcienie obudowy

Dyskretne detale wykończenia serii OPPO Reno2 Z czerpią inspirację z hipnotyzującego piękna przyrody. Dzięki zaawansowanym technikom produkcji głębokie odcienie łączą się z neonowymi detalami tworząc wdzięczny, opalizujący kolor, który zmienia się w zależności od kąta padania światła.

Oppo Reno2 Z Warszawa

Poczwórny obiektyw

Z Reno2 Z nic nie może Cię ograniczyć, dzięki poczwórnej kamerze 48MP. Wyposażony w najnowocześniejszą technologię fotograficzną jest przygotowany do każdego zdjęcia, o jakim tylko zamarzysz – blisko lub daleko, w ruchu lub w bezruchu, w dzień lub w nocy. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Wyświetlacz:  AMOLED, 6,5”, 1080 x 2340 px
Bateria: 4000 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB, 128GB
Pamięć RAM: 6 GB, 8GB
System: “Android” 9.0 Pie
Procesor: MediaTek Helio P90 (2.2 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 48 Mpx, 8 Mpx, 2 Mpx, 2 Mpx
Drugi aparat:  20 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, szybkie ładowanie, czytnik linii papilarnych, Dual SIM

 

Kreatywność na wyciągnięcie ręki

Całkowicie nowy tryb Ultra Dark, to Twój “noktowizor”, który otworzy Ci oczy na tajemnice nocy. Teraz możesz zajrzeć w ciemność i uchwycić jej magię z oszałamiającym, nowym poziomem rozświetlenia.

Odkrywaj piękno naturalnych krajobrazów z innej perspektywy. Obiektyw ultraszerokokątny pozwala zmieścić więcej w ramce, pomagając wykonać zdjęcia, gdy miejsca jest za mało.

Spraw, aby Twoje zdjęcia były bardziej artystyczne z trybem Portret Bokeh. Łatwo dostosujesz poziom rozmycia tła przed zrobieniem zdjęcia, aby centralny punkt zdjęcia wyróżniał się ostrością.

W trybie portret HDR wykorzystywane jest obrazowanie o wysokim zakresie dynamiki (HDR), aby skutecznie zmniejszyć jasność w prześwietlonych obszarach portretu i rozjaśnić obszary niedoświetlone.

Inteligentne rozpoznawanie odcienia skóry dostosowuje jej odcień do warunków warunków oświetlenia otoczenia, aby skóra wyglądała dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Analiza i wygładzanie skóry jest obsługiwane dla maksymalnie 4 osób na jednym zdjęciu.

Oppo Reno2 Z Warszawa

Reno2 Z to poruszająca moc wyobraźni

Nagrywaj wyraźne filmy dzięki Ultrastabilizacji wideo. Ultrastabilizacja wideo zapewnia wyjątkowo czysty i płynny obraz.

Reno2 Z oferuje profesjonalny efekt rozmycia tła o profesjonalnej jakości. Z niemal filmową jakością nagrania selfie z efektem bokeh wyróżniają się z tłumu innych.

Edycja wideo nigdy nie była prostsza. Stwórz swoje arcydzieło w kilka minut, dzięki inteligentnej aplikacji edytującej, która na przykład automatycznie dodaje muzykę dopasowaną do czasu i przejść w Twojej produkcji.

Oppo Reno2 Z Warszawa

Trwała i dopracowana konstrukcja

Reno2 Z będąc wyposażonym w ukrytą, wysuwaną kamerę stanowi płaską, jednolitą bryłę. Wszystkie elementy zostały wyrównane wzdłuż pionowej osi telefonu, zapewniając eleganckie i stylowe wzornictwo.

Dzięki użyciu zaawansowanej technologii 3-warstwowego strippingu urządzenia prezentują inny kolor w zależności od kąta patrzenia. Na przykład w smartfon kolorze Czarnym wyróżnia się obszarem lekko emitujący światło dzięki nano-teksturze. W produkcji zostało wykorzystane również podwójne mechaniczne łączenie tekstur oraz 7-warstwowe nakładanie tekstur.

Oppo Reno2 Z Warszawa

Oppo Reno2 Z
Call Now Button