Huawei P10 LitePiękny i szybki

Huawei P10 lite posiada obustronnie zaokrąglony wyświetlacz wykonany w technologii 2,5D. Minimalistyczny design i diamentowy szlif na obudowie sprawiają, że naprawdę wygodnie i przyjemnie leży w dłoni. Smartfon jest dostępny w kolorach szafirowy błękit, czarny, biały oraz platynowe złoto

Huawei p10 lite Warszawa tanio

Huawei P10 lite – Dotyk piękna

Obustronnie zaokrąglona tafla szkła 2,5D pokrywająca wyświetlacz wygląda doskonale i zachęca do muśnięcia palcem. Została ona poddana procesowi utwardzania do twardości 7H, co odpowiada twardości kwarcu i jest wyjątkowo wytrzymała na zarysowania oraz uszkodzenia. Szafirowo-błękitna wersja HUAWEI P10 lite została zainspirowana taflą wody, a specjalny filtr o grubości jedynie 0,1 mm dodatkowo dodaje blasku, odbijając promienie świetlne pod różnymi kątami.
Obudowa Huawei P10 lite została wykonana ze stopu aluminium i magnezu, a następnie poddana obróbce CNC – dzięki temu jest mocna i elegancka. Anodowe oksydowanie dodaje blasku i chroni przed zarysowaniami. A ceramiczne wykończenie sprawia, że powierzchnia obudowy Huawei P10 lite ma gładką powierzchnię i stylowy wygląd.

Huawei P10 lite wyposażono w ekran o rozmiarze 5,2 cala o poszerzonym spektrum kolorów RGB. Dzięki temu możliwe było uzyskanie jeszcze wyraźniejszego obrazu i o 21% bardziej nasyconych kolorów. Wyświetlacz jest nie tylko lepszy, jest także o 20% cieńszy. Nocny tryb oszczędzania wzroku dodatkowo podnosi komfort korzystania z urządzenia.

Wyświetlacz: IPS TFT, 5.2”, 1080 x 1920 px
Bateria: 3000 mAh
Pamięć wbudowana: 32GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: Android 7.0 Nougat
Procesor: HiSilicon Kirin 658 (2.1 GHz x 8 rdzeni)
Aparat: 12 Mpx
Drugi aparat: 8 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, Szybkie ładowanie

Szybko ładuje bez zmartwień

Huawei P10 lite wyposażono w ekran o rozmiarze 5,2 cala o poszerzonym spektrum kolorów RGB. Dzięki temu możliwe było uzyskanie jeszcze wyraźniejszego obrazu i o 21% bardziej nasyconych kolorów. Wyświetlacz jest nie tylko lepszy, jest także o 20% cieńszy. Nocny tryb oszczędzania wzroku dodatkowo podnosi komfort korzystania z urządzenia.
Bateria o pojemności 3 000mAh w Huawei P10 lite to prawdziwy element, który zmienia zasady gry: 10-minutowe ładowanie wystarczy na ogladanie wideo przez 2h, 30-minutowe ładuje akumulator do 43%, a 97 minut wystarczy, aby w pełni go naładować. Ten proces jest także bezpieczny, chroniony przez 5-stopniowe zabezpieczenia. Inteligenta bateria zagościła w tym smarfonie. System inteligentnego ładowania baterii (Smart Power-Saving 5.0) wydłuża żywotność baterii, obniża zużycie energii oraz optymalizuje wykorzystanie aplikacji – wszystko po to, aby wydłużyć czas funkcjonowania bez ładowania. Mocniejsza bateria to więcej radości i swobody w korzystaniu z aplikacji i cieszeniu się życiem

Huawei p10 lite Warszawa tanio

Mistrzowska wielozadaniowość

Procesor Kirin 658 ogranicza zużycie energii, przyspiesza działanie smartfona i pozwala na jego płynne funkcjonowanie. Interfejs użytkownika jest szybki, intuicyjny i przejrzysty. Czytnik linii papilarnych pozwala na odblokowanie Huawei P10 lite w zaledwie 0,3 sek. tak, aby smartfon dotrzymywał Ci zawsze kroku. 8-rdzeniowy procesor Kirin 658 – zaprojektowany specjalnie dla Huawei P10 lite – posiada zegar pracujący z częstotliwością do 2,36 GHz, jest jeszcze wydajniejszy i szybszy przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Koprocesor i5 dodatkowo ogranicza pobór energii, przedłuża czas funkcjonowania baterii – dzięki temu masz więcej czasu na zabawę. System operacyjny dla Huawei P10 lite powstał przy współpracy z Google – jest przejrzysty, intuicyjny i działa jeszcze płynniej. Dzięki nakładce EMUI 5.1 najczęściej używane funkcje są dostępne w zaledwie 3 krokach. Co więcej, zastosowany algorytm samouczenia się przyspiesza korzystanie z urządzenia np. najczęściej używane aplikacje są otwierane jeszcze szybciej.
Zastosowany w Huawei P10 lite nowy czytnik linii papilarnych jest jednym z najbardziej innowacyjnych i najszybszych na rynku – teraz odblokujesz urządzenie zaledwie w 0,3 sek. Dotknij, otwórz, odkryj. Odblokuj się na nowe doświadczenia.

Obsługa kłykciem

Po raz pierwszy Huawei zastosowało technologię obsługi kłykciem w serii lite. Twórz skróty, rysuj kłykciem na ekranie i przekonaj się, jak wygodne i szybkie jest korzystanie z tego rozwiązania przy obsłudze funkcji multimedialnych.

Huawei p10 lite warszawa tanio

Uchwyć każdą chwilę

Aparat 8 Mpix z przodu aparatu posiada funkcję rozpoznawania twarzy i tryb portretowy. Dzięki temu zdjęcia portretowe są jeszcze ciekawsze, z naturalnym efektem “bokeh” który można uzyskać teraz zaskakująco łatwo. Zaawansowany aparat z matrycą 12 Mpix i dużym rozmiarem piksela 1,25 µm sprawiają, że zdjęcia cechują się profesjonalną jakością. Jedno kliknięcie jedno perfekcyjne selfie! Huawei P10 lite posiada tryb portretowy w przednim aparacie 8 Mpix. Dzięki technologii detekcji rysów twarzy oraz efektowi “bokeh” wykonane portrety są jeszcze ostrzejsze, kolory bardziej nasycone, po prostu piękne.
Aparat 12 Mpx z większym rozmiarem piksela (1,25μ)pozwala z łatwością robić wyraźne zdjęcia także w słabym oświetleniu. Świt, zachód słońca czy wieczorna sesja fotograficzna – zdjęcia są jaśniejsze, bogatsze w szczegóły oraz mają jeszcze mniej szumów. Poczuj prawdziwą swobodę w wykonywaniu idealnych ujęć.
Huawei P10 lite posiada aparat z szybkim focusem, dużo szybszym niż w innych konkurencyjnych urządzeniach. Został on wyposażony w technologię PDAF oraz CAF auto-focus. Dzięki nim nigdy nie stracisz doskonałego ujęcia.

Huawei P10 Lite
Call Now Button