Samsung Galaxy Note 5 Lublin tanio

Przyszłość jest teraz

Większe zawsze jest lepsze.

Galaxy Note udowodnił to po raz kolejny udoskonalając rzeczywistość z wykorzystaniem S Pen. Uniwersalne narzędzie do idei, celów i marzeń. Tym razem jest to Galaxy Note5 . N dzień dzisiejszy najmocniejsza i najpiękniejsza wersja smarfonu z rodziny Galaxy.

Samsung Galaxy Note 5 Lublin tanio

Design

To wciąż tak duży smartfon, jednak szczuplejszy otoczony elegancją metalu i szkła . Używaj S Pen na doskonale płaskiej powierzchni , dzięki podwójnemu lekko zakrzywionemu ekranu doskonale leży w dłoni.

Wyświetlacz: Super Amoled, 5.7”
Bateria: 3000 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: do 200 GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 5.1.1
Procesor: 2,1 Ghz, 8 rdzeni
Aparat: 16 Mpx
Drugi aparat: 5 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

S Pen

To co wyróżnia Galaxy Note5 to muśnięcie. Jedyne w swoim rozdaniu niepowtarzalnie realistyczny rysik który pisze tak dobrze jak prawdziwe pióro. Poprzez dodatkowe funkcje, których nie znajdziesz w zwykłym smartfonie sprawia , że życie jest znacznie łatwiejsze. Ulepszona funkcja Air Command jest aktywowana natychmiast po wyjęciu S Pen. Od tej chwili ekran czeka na Ciebie aż podejmiesz decyzję w jaki sposób chcesz używać swojego rysika. Choć S Pen udostępnia tak wiele możliwości, to jego doskonałość w podstawowych działaniach jest niezastąpiona. Niesamowita czułości na nacisk oraz bardzo realizstyczna końcówka pióra daje kontrolę nad pisaniem i rysowaniem . Od teraz zawsze będziesz chciał używać S Pen.

Samsung Galaxy Note 5 Lublin tanio

Ładowanie

Z Galaxy Note5 ładowanie bezprzewodowe jest tak szybkie i tak wyzwalające, że nie będzie już odwrotu. Note 5  w pełni naładowany w ciągu zaledwie 120 minut. Od dzisiaj w domu, w biurze, na zewnątrz poprzez ładowanie indukcyjne jak i Etui ładujące posiadasz niesamowitą lekkość używania Galaxy Note 5.

Zabawa

Od dzisiaj dzielenie się własnymi przeżyciami z innymi  jest tak proste jak włączenie aparatu. Z Galaxy Note 5 możesz to robić w czasie rzeczywistym wykorzystując transmisję na żywo.

Kamera wideo wyposażone w Digital Imaging Stabilizastion oprócz technologii optycznej stabilizacji obrazu daje efekt niesamowicie realistycznej powierzchni.

Video Collage Mode. Cztery strony. Możesz teraz nagrywać perspektywę z czterech stron oraz łączyć to w niepowtarzalny film.

Samsung Galaxy Note 5 Lublin tanio

Kamera

O świcie? O zmierzchu? Z przyjaciółmi? W domu?  Na wakacjach? Nie należy się martwić o brak światła lub brakujący element. Nagrywanie w 4K / UHD jest tak realistyczne i żywe, że przeżyjesz swoje wspomnienia jakbyś jeszcze raz tam był. Wszystkie zdjęcia nawet te robione pod słońce wyglądają jakbyś zajmował się fotografią od zawsze.  Autoportrety to nie tylko dobry wygląd, teraz możesz przeżyć ponownie czas spędzony z przyjaciółmi. Technologia aparatu, zaawansowane funkcje autoportretów i zakres skutecznych filtrów zapewniają, że zdjęcia wychodzą świetne. Wychwycenie momentu, który trwa ułamek sekundy nigdy nie było tak łatwe i proste. Od teraz już wiesz, że liczy się każdy moment.

Samsung Galaxy Note 5 Lublin tanio

 

Akcesoria

Obok siebie. Przenoszenie danych nigdy nie było bardziej proste. Połóż urządzenia obok siebie, a Twoje notatki, pliki, kontakty błyskawicznie znajdą się w Twoim Galaxy Note 5.

Gromadźcie się wokół. Zaproś swoją rodzinę i przyjaciół , aby cieszyć się zdjęciami i filmami wykonanymi Twoim Galaxy Note5 . Jednym przyciskiem przenieś transmisję z Note 5 na telewizor. Sprawdź jakie to proste.

Płatności z Samsung Galaxy Note 5 nigdy nie były wygodniejsze i bezpieczniejsze. Za pomocą odcisku Twojego palca,  uwierzytelnianie jest chwilą, od teraz nie musisz sie martwić czy stać Cie na ulubione przyjemności.

Nie było lepszego momentu do wypróbowania najlepszych aplikacji za darmo. Do tego celu otrzymujesz 100GB w chmurze przez 2 lata bez żadnych kosztów . To daje natychmiastowy dostęp do swoich plików w dowolnym czasie.

 

 

Samsung Galaxy Note 5
Tagi:                        
Call Now Button