Samsung Galaxy S5 Neo Lublin. Tanio. Nowe telefony, akcesoria, folie, szkła. Serwis.

Teraz 8 rdzeni, poprawiona łączność i mocniejszy aparat.

Ulepszony wyświetlacz

Oglądaj filmy, przeglądaj zdjęcia i graj na zaawansowanym wyświetlaczu o żywych, naturalnych kolorach. Automatyczna optymalizacja ekranu pozwoli Ci doświadczyć wyraźniejszego, bardziej żywego obrazu niż kiedykolwiek – niezależnie od tego, co oglądasz.

Jaśniejsze, czystsze obrazy

Rób jasne i czyste zdjęcia nawet w słabym oświetleniu ze wzmocnionym 5-megapikselowym aparatem o jasnym obiektywie F1.9. Nie musisz się już martwić, że nie wszyscy zmieścicie się podczas robienia selfie, bo aparat ma nową funkcję Wide Selfie. Wszystko i wszystkich zmieścisz w jednym ujęciu.

Wyświetlacz: Super Amoled, 5.1”
Bateria: 2800 mAh
Pamięć wbudowana: 16 GB
Pamięć RAM: 2 GB
System: Android 5.1
Procesor: 1,6 Ghz, 8 rdzeni
Aparat: 16 Mpx
Drugi aparat: 5 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

Wodo i pyłoodporny

Z certyfikowaną normą odporności przed pyłem i wodą IP67, ten telefon to prawdziwy skarb dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Nie martw się panującymi warunkami – bierz go zawsze tam, gdzie Cię nogi poniosą.

Bezpieczne ćwiczenia z miernikiem pulsu

Aktualizuj swój pomiar pulsu gdziekolwiek jesteś i osiągaj swoje fitnessowe cele bez ryzyka przetrenowania. Chodź, biegaj i jeździj na rowerze z większym spokojem niż kiedykolwiek.

Szeroka kompatybilność z S Health

Bądź fit z wgraną aplikacją S Health. Mierz się i zarządzaj swoimi wynikami oraz synchronizuj je z szeroką gamą urządzeń wearables.
Samsung Galaxy S5 Neo
Call Now Button