Samsung Note 8 - warszawa tanio

Dużo zmnieniaj

Większy ekran to więcej miejsca na większe projekty. Na 6,3-calowym wyświetlaczu Galaxy Note8 osiągniesz większe rezultaty. To największy ekran w historii urządzeń Note, ale wciąż komfortowy w użytkowaniu – idealnie leży w dłoni.

Wyświetlacz Infinity – dopasowany do Twojej dłoni

Dzięki unikatowemu projektowi Galaxy Note8, możemy używać wyświetlacza Infinity Display o przekątnej 6,3 cala. Galaxy Note8 ma największy ekran w historii serii Note. Zapewnia większy obraz i większą powierzchnię, na której pracuje rysik S Pen. Mimo rozmiaru wyświetlacza, telefon wygodnie leży w dłoni ze względu na symetryczne zaokrąglenia wąskiej obudowy o proporcjach 18,5:9. Oglądanie filmów jest znacznie przyjemniejsze na wyświetlaczu Infinity o proporcjach ekranu 18,5:9. W trybie poziomym na Galaxy Note8 obszar obrazu jest o 14 % większy, dzięki czemu doświadczenie oglądania jest bogatsze i wciągające, gdziekolwiek jesteś.

Samsung Note 8 warszawa tanio

Idealna symetria

Samsung Note8 jest łatwy i wygodny w obsłudze. Piękne zaokrąglenia i gładka obudowa powstały po to, aby urządzenie doskonale leżało w dłoni i ułatwiało pracę z rysikiem S Pen. Skaner odcisków palców nie wystaje nad obudowę, a przycisk Home ukryto pod wyświetlaczem Infinity, dzięki czemu staje się widoczny dopiero, gdy go potrzebujesz. Możesz teraz cieszyć się idealnym telefonem. Ekran o proporcjach 18,5:9 stworzono z myślą o wielozadaniowcach. Włącz tryb Multi Window, aby otworzyć dwie aplikacje na jednym ekranie. Jeśli używasz na raz dwóch aplikacji, gotowe ustawienia parowania umożliwiają otwieranie ich jednocześnie jednym dotknięciem. Teraz słuchanie muzyki podczas używania nawigacji lub czytanie recenzji przy jednoczesnym robieniu zakupów jest jeszcze prostsze. Podczas przeglądania portali społecznościowych lub zapisywania przepisów w Samsung Notes widzisz i robisz więcej, mniej przewijając. To zasługa ekranu o proporcjach 18,5:9.

Wyświetlacz: Super AMOLED, 6.3”,1440 x 2960 px
Bateria: 3300 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB
Pamięć RAM: 4 GB
System:Android 7.1.1 Nougat
Procesor: Samsung Exynos 8895 (2.3 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 12Mpx, 12 Mpx
Drugi aparat: 8 Mpx
Obsługuje: drugi aparat, USB Typ-C, Szybkie ładowanie, skanowanie tęczówki, rozpoznawanie twarzy

Rysik S Pen. Zupełnie nowy sposób komunikacji

Rysuj własne emoji, twórz animacje w formacie GIF lub pisz odręczne notatki na zdjęciach. Live message umożliwiają wyrażanie emocji i przesyłanie ich najbliższym. Gdy słowa to za mało, powiedz to animowanym plikiem GIF. Użyj inteligentnej funkcji rysika S Pen, aby wybrać sekcję nagrania wideo. Animację wyślij przyjaciołom lub udostępnij za pośrednictwem mediów społecznościowych. Możesz również wycinać fragmenty obrazów, które potem wkleisz lub udostępnisz w wybranym miejscu.
W Samsung Notes możesz tworzyć wszystko — od szybkich notatek po prawdziwe dzieła sztuki. Twórz własne plany, notatki, szkice i rysunki, korzystając z wyboru pędzli, piór i kolorów. Możesz tworzyć notaki na wygaszonym ekranie, jak również bezproblemowo zapisuj długie artykuły, wiadomości e-mail i dokumenty jako jeden obraz, a następnie równie łatwo dodawaj do nich znaczniki. Gdy masz natchnienie, gdy musisz coś natychmiast zanotować, pierwszym odruchem jest sięgnięcie po coś do pisania. Dlatego uznaliśmy, że seria telefonów Galaxy Note musi być wyposażona w rysik S Pen. Rysik ma stalówkę 0,7 mm – równie precyzyjną, co Twoje ulubione pióro. Teraz możesz rysować i pisać z precyzją. A jeśli potrzebujesz coś zmienić lub usunąć, naciśnij przycisk boczny, aby rysik przemienił się w gumkę. Twórz cienkie lub szerokie linie — zupełnie jakbyś malował pędzlem. Rysik S Pen rozpoznaje 4096 poziomów nacisku, przez co reakcja na dotyk stalówki jest niemal taka, jak w prawdziwym piórze. Masz kontrolę zarówno w przypadku notowania, jak i szkicowania.

Samsung Note 8 warszawa tanio

Aparat

Zdjęcia z Samsung Note 8 to wyraźne i nieporuszone fotografie, nawet przy słabym oświetleniu. Rób ostre zdjęcia, nawet w mroku i gdy ciężko jest utrzymać telefon nieruchomo. Podwójny, szerokokątny obiektyw w telefonie Galaxy Note8 jest godnym następcą swoich poprzedników. Robi doskonałe zdjęcia nawet w słabym oświetleniu, a teleobiektyw umożliwia korzystanie z zoomu optycznego 2x, gwarantującego idealną jakość bez względu na odległość. Możesz też korzystać ze stabilizacji obrazu, aby zdjęcia były nieporuszone nawet przy dużym przybliżeniu. Rób żywe i wyraźne zdjęcia podwójnym aparatem w Galaxy Note8. Teleobiektyw wyposażono w dwukrotny zoom optyczny umożliwiający powiększanie bez utraty jakości. Oba aparaty mają też optyczną stabilizacjęobrazu (OIS). Każde zdjęcie będzie idealnie wyraźne, nawet jeśli poruszysz aparatem. Uzyskaj pożądaną ostrość, zanim przyciśniesz spust migawki. Ostrość live umożliwia robienie pięknych zdjęć z efektem Bokeh, na których wyróżnia się obiekt lub osoba na pierwszym planie.
Jeśli mimo wszystko nie jesteś w pełni zadowolony z ujęcia, zawsze możesz dostosować poziom rozmycia tła później. Gdy skupiasz się na robieniu zdjęcia z użyciem funkcji Live Focus, podwójne zdjęcia rejestrują także to, co dzieje się poza kadrem. Funkcja pozwala cieszyć się momentami, które inaczej mógłbyś przegapić. Wspaniałe zdjęcia w zasięgu ręki, nawet w mroku. Duże piksele 1,4 µm i jasny obiektyw F1,7 sprawiają, że aparat szerokokątny smartfonu Galaxy Note8 potrafi uchwycić więcej światła. Z kolei ostrość ustawiana jest szybko i dokładnie dzięki matrycy Dual Pixel.

Wydajność

Graj w dopracowane wizualnie gry i bez opóźnień przełączaj aplikacje – procesor do urządzeń przenośnych 10 nm i 6 GB RAM to cechy gwarantujące szybkość i płynność. Łatwo i szybko przeglądaj internet, pobieraj pliki i odtwarzaj strumieniowo wideo. Smartfon Galaxy Note8 obsługuje gigabitowe LTE i Wi-Fi. Dzięki temu możesz cieszyć się najwyższą przepustowością po nawiązaniu połączenia z siecią o maksymalnej szybkości 1 Gb/s. opracowane graficznie gry nie stanowią wyzwania dla Galaxy Note8, ze względu na obsługę technologii Vulkan API. Gwarantuje ona szybkie połączenie pomiędzy procesorem, a kartą graficzną.

Samsung Note 8 warszawa tanio

Możesz znacznie więcej

Na smartfonie przechowujesz wspomnienia i cenne dane, takie jak zdjęcia i nagrania wideo, muzyka, aplikacje i pliki. Na szczęście z Galaxy Note8 konieczność usuwania danych praktycznie Ci nie grozi, ponieważ pamięć urządzenia można rozszerzyć aż do 256 GB, wkładając do niego kartę microSD.
Dzięki opcji dual SIM na urządzeniu możesz korzystać z dwóch numerów telefonu – osobistego i służbowego. Jedna karta może Ci służyć do połączeń i wiadomości, a druga do pracy w internecie. W drugie gniazdo możesz również włożyć kartę operatora zagranicznego, jeśli aktualnie przebywasz poza krajem. Masz dwa gniazda na karty SIM — wybór należy do Ciebie.
Jeśli chodzi o ładowanie, kable nie stanowią już problemu. Wystarczy położyć telefon Galaxy Note8, aby rozpocząć ładowanie bezprzewodowe.
Nie martw się wilgocią ani deszczem. Możesz używać Galaxy Note8 wszędzie, ponieważ jest odporny na wodę i pył.
Odblokowywanie oczami, twarzą lub przyciśnięciem palca to więcej czasu na rzeczy, które mają znaczenie. Samsung Knox chroni dane biometryczne i to, co przechowujesz w telefonie, gwarantując Ci spokój ducha.

Samsung Note 8
Call Now Button