Sony Xperia E4G Lublin Plaza, I. piętro, stoisko KOM - OBOK sklepu SMYK. 7 dni w tyg. 9-21.00 Telefony tanio, akcesoria, nakładki, folie, szkła. Serwis GSM. Komis. Gdzie kupić najtaniej

Życie stało się proste. Superszybko.

Wygoda i prostota na co dzień

Dopasuj interfejs do siebie, umieszczając aplikacje i funkcje tam, gdzie chcesz. Wygodnie obsługuj telefon 4G jedną ręką. Zmiana ustawień to tylko dwa kliknięcia. Ze smartfonem Xperia E4g codzienne życie staje się łatwiejsze.

Świetne zdjęcia za każdym razem

Uwiecznianie najlepszych chwil w życiu jest łatwe — wystarczy zdać się na aparat. Funkcja automatycznego rozpoznawania scenerii określi typ sceny i automatycznie dopasuje ustawienia tak, aby zawsze i wszędzie uzyskać doskonałe zdjęcia.

Wyświetlacz: IPS TFT, 4.7”
Bateria: 2300 mAh
Pamięć wbudowana: 8 GB
Karty pamięci: do 32 GB
Pamięć RAM: 1 GB
System: Android 4.4.4
Procesor: 1,5 Ghz, 4 rdzeni
Aparat: 5 Mpx
Drugi aparat: 2 Mpx
Obsługuje: GPS, 4G, LTE

Prosta konfiguracja

Wykorzystaj czas na coś ciekawszego niż konfigurowanie nowego telefonu 4G. Dzięki aplikacji Xperia™ Transfer wystarczy kilka minut, aby z łatwością przenieść wszystko, co ważne, do smartfonu Xperia E4g.

sony xperia e4g lublin komis tanio nowe

Jakość, której można zaufać

Dzięki smukłej konstrukcji i widocznej dbałości o szczegóły smartfon Xperia E4g wygodnie leży w dłoni, a korzystanie z niego to czysta przyjemność. Dzięki sprawdzonej jakości i ponadczasowemu wzornictwu firmy Sony ten telefon 4G szybko się nie zestarzeje.

Bateria, która wytrzymuje dwa dni

Bateria ma wystarczającą pojemność, aby umożliwić rozmowy, wysyłanie wiadomości e-mail, korzystanie z ulubionej rozrywki i nawigacji przez całe dwa dni*. Masz zatem pewność, że Twój smartfon 4G nie zawiedzie, gdy będzie najbardziej potrzebny.

sony xperia e4g lublin komis tanio nowe

Wszystko, co potrzebne, i superszybkie działanie

Zapomnij o czekaniu. Przywyknij do błyskawicznego pobierania wiadomości i informacji, wielozadaniowości w drodze i bezproblemowego strumieniowania muzyki online. Wydajny procesor i ultraszybka technologia 4G oferują szybkość, jakiej potrzebujesz.

Imponująco szybka technologia 4G

Twój telefon obsługuje technologię 4G tam, gdzie obsługuje ją sieć. Wbudowany modem LTE/4G umożliwia błyskawiczne połączenia internetowe z dwukrotnie większymi szybkościami pobierania i wysyłania zapewniającymi doskonałą pracę mobilną.

sony xperia e4g lublin komis tanio nowe

Sony Xperia E4G
Tagi:                        
Call Now Button