Sony Xperia XZ Arkadia tanioUdoskonalony dla Ciebie

Xperia XZ to definicja doskonałego smartfonu. Smartfon został wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie — ma aparat umożliwiający robienie fantastycznych zdjęć, inteligentną baterię i zaawansowane funkcje, które dostosowują się do użytkownika. A wszystko to skrywa niesamowita, udoskonalona konstrukcja.

Sony Xperia XZ Warszawa tanio

Sony XZ — kształt

Unikalny kształt modelu Xperia XZ doskonale dopasuje się do Twojego stylu. Subtelny, zaokrąglony kształt świetnie układa się w dłoni, a niesamowite kolory podkreślają styl użytkownika. Powierzchnia  jest jednolita i sprawia wrażenie, jakby była nieskończona. Urządzenie ma czysty, minimalistyczny wygląd i doskonale leży w dłoni. Jednolite wzornictwo — wewnątrz i na zewnątrz urządzenia — sprawia, że Sony XZ TO eleganckiE i intuicyjne w obsłudze urządzenie. Wszystkie ikony, kolory i grafiki zostały starannie dobrane, by harmonijnie współgrać z konstrukcją telefonu.

Wyświetlacz: IPS TFT, 5.2”, 1080 x 1920 px
Bateria: 2900 mAh
Pamięć wbudowana: 32GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: Android 6.0.1 Marshmallow
Procesor:Qualcomm Snapdragon 820 8996 (2.2 GHz x 4 rdzeni)
Aparat: 23 Mpx
Drugi aparat: 13 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, Szybkie ładowanie, USB Typ-C

Aparat o trzykrotnie większej precyzji

Model Xperia XZ został wyposażony w zaawansowane technologie fotograficzne znane z innych smartfonów Xperia. Dodaliśmy też technologię potrójnego przetwarzania obrazu, która analizuje zmienne warunki i dostosowuje się do nich, pozwalając wykonać zawsze idealne ujęcie.
Najlepsze chwile zwykle są pełne dynamizmu. Smartfonem Sony XZ uchwycisz nawet ruchome obiekty — zanim odpowiedni moment przeminie. Dzięki przetwornikowi obrazu i laserowemu czujnikowi automatycznej ostrości możesz uwiecznić ruchome obrazy w najdrobniejszych szczegółach, nawet w słabym świetle.
Czujnik RGBC-IR zapewnia niesamowicie realistyczne kolory zarówno w jasnym słońcu, jak i w pomieszczeniach. Analizuje warunki i dostosowuje się do każdego oświetlenia, odwzorowując kolory zgodnie z rzeczywistością. Możesz udostępniać zdjęcia od razu po zrobieniu, bez konieczności nakładania filtrów.

Sony Xperia XZ Arkadia tanio

To tylko woda

Wodoodporna konstrukcja Sony ogranicza ryzyko uszkodzenia. Sony XZ został stworzony, aby przetrwać przypadkowy kontakt z wodą. Nie musisz martwić się o nagłe zachlapania czy niespodziewany deszcz.

Ładowanie adaptacyjne

Ładowanie baterii może zmniejszyć jej wydajność. Jednak Sony XZ, w odróżnieniu od innych smartfonów, wykorzystuje technologię inteligentnego ładowania, aby temu zapobiec. Zapamiętuje wzorce ładowania i dostosowuje się do nich, dzięki czemu żywotność baterii zwiększa się nawet dwukrotnie

Sony Xperia XZ Arkadia tanio

Sony XZ
Call Now Button