sterylizator UVwolny od zarazków

W czasach pandemii szczególnie istotne jest przestrzeganie zasad higieny. Jeżeli nie zadbamy o bezpieczeństwo w swoim otoczeniu, ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych znacząco wzrośnie. Podstawą jest częsta dezynfekcja rąk. Nie mówimy jednak wyłącznie o higienie osobistej. Należy pamiętać o odkażaniu przedmiotów znajdujących się w naszym otoczeniu, gdyż patogeny chętnie osadzają się na wszystkich powierzchniach. Jednym z największych siedlisk drobnoustrojów jest niestety nasz telefon komórkowy.
Według szczegółowych analiz na telefonie komórkowym znajduje się pięć razy więcej bakterii i zarazków niż na desce w toalecie. Telefon jest z nami wszędzie. Dosłownie chwila nieuwagi i możemy zaprosić na ekran nieproszonych gości, z którymi styczność będziesz mieć ty i każdy, kto dotknie twojego telefonu. To takie proste! Nawet podczas rozmowy telefonicznej na powierzchni urządzenia gromadzi się naskórek, pot oraz resztki makijażu, które pod wpływem ciepła wytwarzanego przez urządzenie, stwarzają idealne środowisko dla rozwoju drobnoustrojów. Podobnie jest w przypadku kart kredytowych, kluczy czy biżuterii, którą często używamy, a jakoś na co dzień zwyczajnie to bagatelizujemy.

Dlatego postanowiliśmy poświęcić szczególną uwagę jego dezynfekcji, a co za tym idzie – bezpieczeństwu użytkownika.

Sterylizator UV

Od dziś przy każdym najklejeniu folii lub szkła na swój smartfon zapytaj o darmową sterylizację Twojego telefonu
Co to takiego? Sterylizator UV służy do odkażania przedmiotów. Dzięki promieniowaniu UV-C niszczy DNA bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów ze skutecznością 99,9% – zabija je. Sterylizator UV jest niezwykle prosty w swoim działaniu. Wystarczy, że umieścimy przedmioty wewnątrz urządzenia, Twój telefon, zamkniemy pokrywę, naciśniemy przycisk i odczekamy około 3 minut. Urządzenie zasygnalizuje zakończenie pracy. Nie zawiera chemicznych dodatków. Posiada funkcję aromaterapii. Wystarczy wlać kilka kropel ulubionego zapachu w oznaczone miejsce wewnątrz urządzenia, aby odświeżyć swoje urządzenie lub przedmioty. Dodatkowo nasz sterylizator UV posiada funkcję ładowania telefonu – po podłączeniu urządzenia do prądu, możesz jednocześnie ładować urządzenia wykorzystując do tego drugi port.

sterylizator UV

Bezpieczeństwo

Poza tym warto przypomnieć, że w naszej ofercie znajdują się płyny antybakteryjne w spray‘u w zestawach ze ściereczką z mikrofibry do czyszczenia ekranów urządzeń mobilnych. Głównym składnikiem płynu jest alkohol izopropylowy, który zapewnia działanie antybakteryjne preparatu. Mamy na to papiery! Nasze produkty spełniają wszelkie wymagane normy i standardy Unii Europejskiej


Sterylizator UV

Ty i Twój smartfon
Call Now Button