Samsung A5 17 warszawa tanio

Moc w smuklej obudowie

Nowe wzornictwo sprawia, że ten niezwykle mocny telefon wyposażony w baterię o pojemności 4100 mAh urzeka wyglądem. Dzięki zastosowaniu lekko zakrzywionego szkła 2,5D oraz zwężającym się krawędziom urządzenie dobrze leży w dłoni.

Redmi Note 4 Warszawa tanio

Dzięki 4 GB pamięci operacyjnej oraz 14-nanometrowej technologii FinFET uruchamiane na telefonie gry będą działać płynniej. Połączenie tych dwóch rzeczy pozwala ograniczyć ilość emitowanego ciepła, pozwalając przy tym uzyskać wysoką i stabilną wydajność.

Wyświetlacz: IPS TFT, 5.5”, 1080 x 1920 px
Bateria: 4100 mAh
Pamięć wbudowana: 16GB, 32GB, 64GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 6.0.1 Marshmallow
Procesor:MediaTek Helio X20 MT6797 (2.1 GHz x 10 rdzeni)
Aparat: 13 Mpx
Drugi aparat: 5 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, Czytnik linii papilarnych

Redmi Note 4 wykorzystuje eliminującą szumy matrycę typu CMOS z technologią BSI, która w połączeniu z dużym rozmiarem pikseli pozwala robić świetne zdjęcia nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Z kolei autofokus z detekcją fazy (PDAF) ustawia ostrość zaledwie w 0,1 s, co przydaje się zwłaszcza przy fotografowaniu poruszających się obiektów.

Redmi Note 4 Warszawa tanio

Sercem telefonu Redmi Note 4 jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625, wykonany w najbardziej zaawansowanym, 14-nanometrowym procesie technologicznym FinFET. Jest on o 20% bardziej energooszczędny od wersji zastosowanej w modelu Redmi Note 3, a jednocześnie zapewnia wyższą wydajność.

System operacyjny MIUI 9, będący najnowszą wersją zmodyfikowanej odmiany Androida, dzięki funkcji “Druga przestrzeń” pozwala stworzyć dwa osobne profile, które są zabezpieczone innymi hasłami i odciskami palców oraz mają osobne tapety, aplikacje, pliki i zdjęcia. Rozwiązanie to przypadnie do gustu osobom, które chcą wyraźnie oddzielić życie prywatne od zawodowego.

Redmi Note 4 warszawa tanio

Redmi Note 4
Call Now Button